Kurumsal

  • Hakkımızda

AiRTEST İstanbul merkezli olup Türkiye genelinde hizmet veren bir kuruluştur. Hastanelerde Ameliyathane ve Yoğun bakım, Mikroelektronik Sanayi, İlaç Sanayi, Gıda, Tıbbi Üretim alanlarındaki Temiz odaların uluslar arası standartlara göre çalışmasını sağlamak için Validasyon hizmeti veren ve işletmeler için modern çözümler üreten bir firmadır.

Bunun yanı sıra sertifikasyon ve Temiz alanların tasarımları/Validasyonları hakkında eğitim hizmetlerini de sunuyoruz.

AiRTEST'in amacı hizmet verdiğimiz endüstrilerdeki müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktır.

AiRTEST sertifikasyon programları, yeteneklerinizi ve uluslararası standartlara ve müşteri ihtiyaçlarına göre eğitir, imkânlarınızı bu yönde kullanmanızı sağlar. Bir seçenek olarak, özelleştirilmiş resmi rapor test prosedürlerini, test sonuçlarını ve test sonuçlarının ihtiyaçlarınıza göre ayrıntılandırılmış kapsamlarını detaylandırır. Tüm Temiz oda testleri Güncel Kaliteli Üretim Uygulamaları[cGMP], Çevresel Bilimler Teknolojileri Enstitüsü (Institute of Environmental Sciences Technologies) [IEST], ve ISO'ya uygun bir şekilde yürütülür.

  • Kalite Politikamız

Türkiye’de temiz alanların ve ameliyathanelerin uluslararası standartlara uygun yapılması ve çalışması için İlaç, Tıbbı Malzeme, Gıda, Elektronik ve Hastane sektörlerindeki müşterilerine validasyon hizmeti vermektedir. Sektöründe, son teknolojiyi takip ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak. Bu süreçte, İnsan ve Sağlığının değerini bilen ve korumaya özen gösteren ,ülke çıkarlarını daima gözeten, yaptığı her türlü çalışma ve işi yasal ve mevzuat şartları çerçevesinde değerlendiren,müşterilerin tüm beklentilerini karşılamaya çaba göstererek sektöründe saygın bir yer bulan şirketimiz, bundan böyle de sunduğu hizmetlerle, müşterilerinin yatırımlarını korumak, faaliyetlerini planlayacak, uygulayacak ve etkinliğini sürekli iyileştirecek organizasyon ve politikalarını benimsemekle, müşteri beklentilerinin ötesine geçmeyi hedeflemektedir.

 

Hizmetlerimiz

Temiz Oda Validasyonu

HVAC Performans Kalifikasyonu

Partikül Ölçümü

Hava Debisi Ölçümü

Basınç Farkı Ölçümü

Hepafiltre Sızdırmazlık Testi

Dekontaminasyon-Geri Kazanım Testi

Temiz Oda Sızdırmazlık Testi (İçerik Sızıntı Testi)

Biyogüvenlik Kabini Validasyonu

Laf Validasyonu

Fark Basınç Transmitteri