Hizmetlerimiz

 

SICAKLIK/NEM HARİTALAMA VALİDASYONU

 

 • Sıcaklık ve Nem Haritalama

  Tıbbi ve gıda tesisleri gibi işletmelerin üretim, depolama ve tüketiciye ulaştırma sürecinde “GMP” gibi kılavuzlara uygun hizmet veren birimlerin sağlaması gereken sıcaklık ve nem kontrollü alanların “FDA” standartlarını referans alarak data logger cihazlarıyla mevsimsel olarak kötü koşullar göz önünde bulundurularak kayıtların yerleşim alanı çizimi üzerinde gösterilmesi ve grafiğe dökülmesi işlemlerini içerir.

 • Kontrollü Soğuk Alan ve Depoların Validasyonu


  Tıbbi Ürün gibi saklama koşullarının düşük sıcaklıklarda olması gereken muhtelif ürünlerin saklanmasına olanak sağlayan uygun soğutma sistemine sahip sıcaklık kontrollü alanların en kötü şartlar göz önünde bulundurularak yapılacak yeterlilik doğrulama işlemlerinin bütünüdür.


   

 • Yalıtımlı Kutuların Validasyonu

  Tıbbi ürün, numune yada organ nakillerinde kullanılan yalıtımlı(buz akülü) kutuların mevsimsel yapılması gereken yeterlilik doğrulama işlemlerinin bütünüdür. .

 • Derin Dondurucu /Buz aküsü Şarj ünitesi Validasyonu

  Tıbbi ürün, numune ya da organ nakillerinde kullanılan yalıtımlı kutularda bulundurulan buz akülerinin şarj edildiği derin dondurucu ünitesinin yapılması gereken yeterlilik doğrulama işlemlerinin bütünüdür.

 • Frigolu/Soğutucu Araçların Validasyonu

  Gıda, tıbbi ve kozmetik ürünlerini saklama koşullarına uygun yeterlilik sağlanması için soğutucu yardımı ile sıcaklık kontrolü sağlanmış taşıma araçlarının bütün olumsuz koşullar göz önünde bulundurularak yapılması gereken yeterlilik doğrulama işlemlerinin bütünüdür.

Hizmetlerimiz

Temiz Oda Validasyonu

HVAC Performans Kalifikasyonu

Partikül Ölçümü

Hava Debisi Ölçümü

Basınç Farkı Ölçümü

Hepafiltre Sızdırmazlık Testi

Dekontaminasyon-Geri Kazanım Testi

Temiz Oda Sızdırmazlık Testi (İçerik Sızıntı Testi)

Sıcaklık ve Nem Haritalama

Otoklav Validasyonu

Biyogüvenlik Kabini Validasyonu

Laf Validasyonu

Kablolu/Kablosuz Data Logger

Kablolu/Kablosuz Veri Toplayıcılar

Fark Basınç Transmitteri